אני מגיעה עם ניסיון מהשטח של הקמת אתרי אינטרנט וניהול דפי פייסבוק. למדתי עם הזמן שדרך העבודה הכי יעילה היא זו שמשלבת בין החשיבה בגדול לעשיה בפועל. לכן לאחר מספר פגישות של בניה אסטרטגית, נעבור לתכלס ונתחיל להתמודד עם מה שיעלה שם.

גיליתי שבשלב היישום עולים קשיים שלעיתים לא קל להתמודד איתם לבד או להבין אותם. זה השלב שבו רבים מתייאשים ומפסיקים. אני כאן כדי לפענח איתכם את הסיבה לקושי על מנת שתוכלו להתמודד איתו ולצמוח הלאה. אני כאן גם כדי למחוא לכם כפיים על ההישגים שלכם ולהזכיר לכם את ההתקדמות שלכם.

האם הליווי ממשיך אחר כך?

בהחלט. אני ממליצה להמשיך להגיע לפגישות בחודשים שלאחר סיום התכנית בתדירות של פעם או פעמיים בחודש על פי הצורך. התכנית היא בניית הבסיס של השיווק שלכם, עכשיו צריך לממש ולבדוק מה עובד יותר ומה פחות. הליווי מאפשר המשך פיתוח ודיוק של העבודה השיווקית על מנת להביא לתוצאות הרצויות.

האם האתר שלך ודף הפייסבוק עובדים עבורך ומביאים לקוחות? נבדוק את זה יחד ונעבוד על מה שדורש שינוי ושיפור על מנת שהם יהפכו לכלים שעובדים עבורך.

כן, אפשר. התכנית בנויה כך שניתן לעבוד על כל חלק בנפרד.

למה בנית ככה את התכנית?

בניתי את התכנית הזו על סמך הניסיון שלי בעבודה עם לקוחות. אני מאמינה שיש צורך ביצירת בסיס של נוכחות אונליין במקביל לנוכחות בשטח. מתחילים מבניית האסטרטגיה כי בלעדיה השיווק שתעשו יהיה לא מדוייק ולא יעיל. ממשיכים ליצירת תכנים לאתר כי זהו כרטיס הביקור שלכם. מוסיפים את העבודה עם פייסבוק כי זוהי הדרך היעילה ביותר היום להגיע אל הקהל שלכם ולעניין אותו בעשייה שלכם.

כל התכנים שנבנה יוכלו לשמש אתכם גם לפגישות בשטח – באירועי נטוורקינג, עם לקוחות פוטנציאליים, כנסים מקצועיים ועוד.

לכל כלל יש יוצא מן הכלל. הפגישה הראשונה היא פגישת אבחון ואחריה אני נותנת את ההמלצות שלי לגבי תהליך העבודה. אם לעסק שלכם מתאימות יותר דרכי שיווק אחרות, נדבר על זה ונחליט יחד איך לבנות תכנית שמתאימה עבורכם.

מה אם כבר יש לי אתר / דף פייסבוק עסקי?

האם אפשר לעשות רק חלק מהתכנית?

אופן העבודה על תכנית השיווק: שאלות נפוצות

מה היתרונות בעבודה איתך?